O nas

SKYMED+ to nowatorska agencja Public Relations świadcząca kompleksowe usługi z zakresu marketingu i public relations dla firm oraz placówek medycznych na terenie całego kraju. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą doradczą stworzoną z myślą o rozwoju wizerunku branży medycznej, popularyzacji nowoczesnych sposobów komunikacji i upowszechnianiu społecznej odpowiedzialności biznesu w branży medycznej.

Dziesiątki spotkań z Klientami uświadomiło nam, jak ważne dla nich są relacje nie tylko z pacjentami, ale również z partnerami biznesowymi i współpracownikami. Tworzymy strategie komunikacyjne oparte na szczerości i otwartości, a przede wszystkim dostępności. Pokonujemy barierę komunikacyjną pacjent-lekarz i budujemy długotrwałe, mocne zaufanie wiążace pacjenta z placówką, a także tworzące szeroką sieć wzajemnych poleceń. 

Wzrost konkurencji na rynku usług medycznych zmusza do poszukiwania nowych rozwiązań komunikacyjnych zapewniających dotarcie z własnym komunikatem do potencjalnych pacjentów. Jesteśmy pionierami w projektach specjalnych dla różnych branż ze szczególnym uwzględnieniem sektora medycznego. Realizowaliśmy projekty nastawione na wzrost liczby pacjentów, dotarcie do wybranych grup, zmianę wizerunku, wspieraliśmy medyczne start-upy, doradzaliśmy przy rebrandingach i wprowadzaniu nowych produktów na rynek. 

Naszym Klientom proponujemy kompleksową obsługę Public Relations i marketingową, począwszy od podstawowych elementów identyfikacji wizualnej, a skończywszy na rozbudowanych kampaniach. Dajemy im czas na zajmowanie się swoją pracą i spełnianie pasji. 

Dla naszych Klientów tworzymy kampanie media relations docierając do dziennikarzy i redaktorów pism branżowych, ale nie tylko. O naszych Klientach pisały ogólnopolskie magazyny opinii, dzienniki, magazyny kobiece o naajwyższych nakładach i czytelnictwie. Niejednokrotnie nasi Klienci udzielali się w programach radiowych i telewizyjnych, jako eksperci w swoich dziedzinach, radząc i wyjaśniając. Miesięcznie Klientom zapewniamy dziesiątki publikacji w mediach za sprawą dostarczania dziennikarzom interesujących treści odpowiadających na społeczne zapotrzebowanie czytelników. 

Organizujemy kampanie reklamowe z wykorzystaniem mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich. Od lat współpracujemy z wieloma działami reklamy czołowych wydawnictw negocjując najlepsze rabaty dla naszych Klientów. Tworzymy strategie i plany reklamowe dla akcji profilaktycznych, nowych produktów, placówek medycznych itp. 

Tworzymy projekty specjalne angażując liderów opinii na potrzeby prowadzenia akcji profilaktycznych i społecznych zwiększając dotarcie do grup docelowych i wzbudzając zainteresowanie ofertą Klienta. 

Organizujemy eventy dla branży zdrowotnej: akcje profilaktyczne, spotkania, prezentacje, konnferencje i briefingi prasowe. Dziesiątki kontaktów i lata doświadczenia agencji sprawiają, że określone wydarzenie można zorganizować w kilkadziesiąt godzin bez tracenia czasu na zbędne działania.