Public Relations

SKYMED + to nowatorska firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu marketingu i public relations dla firm oraz placówek medycznych na terenie całego kraju. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą doradczą stworzoną z myślą o rozwoju wizerunku branży medycznej, popularyzacji nowoczesnych sposobów komunikacji i upowszechnianiu społecznej odpowiedzialności biznesu w branży medycznej. Public Relations. 

plus

Public Relations branży medycznej

Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo i usługi w zakresie obsługi Public Relations dla banży medycznej. Wierzymy, że komunikacja w branży medycznej to dziś kluczowy element rozwoju nowoczesnej medycyny, świadomej swojego ogromnego potencjału.

Naszym zadaniem, jako doradców, jest pokazać Klientowi umiejętne wykorzystanie potencjału w komunikacji z rynkiem, pacjentem, instytucjami rządowymi i partnerami biznesowymi.

Skymed Public Relations branży medycznej
Skymed Public Relations branży medycznej

Dla naszych Klientów tworzymy dedykowane kampanie w mediach, budujemy wizerunek produktu, placówki i usługi medycznej wśród pacjentów, organizujemy eventy medyczne, dzięki którym nawiązujecie Państwo kontakt z pacjentem lub partnerem biznesowym. Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie rozwoju wizerunku.

Żadne z naszych działań nie jest przypadkowe, zawsze stanowi element zaplanowanej strategii mającej za zadanie zwiększenie świadomości marki oraz wypełnienie luki w wiedzy pacjenta na temat nowoczesnych rozwiązań medycznych.

 W ramach obsługi Public Relations oferujemy:

- Kampanie Public Relations ukierunkowane na realizację określonych celów
- Przygotowanie strategii działań Public Relations 
- Analizę wizerunku 
- Działania media relations, biuro prasowe, rzecznictwo prasowe
- Organizacja konferencji i briefingów prasowych
- Jednorazowe działania PR ( np. przy okazji ważnych wydarzeń)
- Działania e-PR
- PR produktowy
- PR placówek, gabinetów
- PR eksperta 
- Public Relations w Kryzysie

 

 

public relations medycyna 

public relations medycyna