Marketing

Niesamowite! XXI wiek - setki, tysiące, miliony różnych mediów! Ludzie czytają, oglądają, słuchają zawsze i wszędzie z krótką przerwą na sen. Jakie media wybrać, jak dobrać przekaz, jaki budżet zainwestować, żeby każda złotówka przyniosła oczekiwany zysk. Marketing.

plus

Marketing branży medycznej

Nasi specjaliści zatroszczą się o wszystko, czego może potrzebować Twój biznes. Zadbamy o całokształt komunikacji marketingowej.
Organizujemy kampanie reklamowe z wykorzystaniem mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich. Od lat współpracujemy z wieloma działami reklamy czołowych wydawnictw negocjując najlepsze rabaty dla naszych Klientów. Tworzymy strategie i plany reklamowe dla akcji profilaktycznych, nowych produktów, placówek medycznych itp.

Począwszy od kreacji nazwy, logotypu i identyfikacji wizualnej poprzez nadzór nad powstawaniem strony, projekt i produkcja materiałów promocyjnych aż po planowanie mediów pod akcje i kampanie reklamowe. Specjalizujemy się rynkach lokalnych i regionalnych. Nasi specjaliści doradzą również przy niestandardowych akcjach reklamowych.

marketing branży medycznej

Skymed Public Relations branży medycznej

W ramach obsługi marketingowej oferujemy:

- projektowanie graficzne, kreacja identyfikacji wizualnej,

- przygotowanie i realizacja strategii marketingowej z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawa,

- planowanie mediów, zakup powierzchni reklamowych,

- kampanie w mediach lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich,

- kampanie w prasie, radio, Internecie, btl,

- niestandardowe akcje marketingowe,

- coś innego? Zapytaj, rzuć wyzwanie!